nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Kolín

11:45

Poděbrady

11:57
11:59

Nymburk hl.n.

12:07
12:08

Mladá Boleslav hl.n.

12:33
12:37

Bakov n.Jizerou

12:46
12:47

Bělá p.Bezdězem

12:56
12:57

Doksy

13:15
13:16

Česká Lípa hl.n.

13:32
13:40

Česká Lípa střelnice

13:42
13:43

Nový Bor

13:56
13:57

Svor

14:03
14:04

Jedlová

14:14
14:15

Rybniště

14:26

Krásná Lípa

14:31
14:32

Rumburk

14:37
14:41

Šluknov

14:53

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • ARRIVA vlaky s.r.o.; Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8-Karlín
  • platí také jízdní doklady DÚK (Jedlová->Šluknov)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Bělá p.Bezdězem[->Bezděz])
  • platí také jízdní doklady IDOL ([Bezděz->]Doksy->Svor)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku