nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 1325 Praděd

Olomouc hl.n. - Ostrava střed

Aktuální jízdní řád

Olomouc hl.n.

9:05

Hlubočky-Mar.Údolí

9:16
9:17

Domašov n.Bystřicí

9:41
9:42

Moravský Beroun

9:49
9:50

Dětřichov n.Bystřicí

9:59
10:01

Lomnice u Rýmařova

10:06

Valšov

10:13
10:14

Bruntál

10:23
10:26

Krnov

10:51
11:06

Krnov-Cvilín

11:09
11:10

Opava západ

11:27

Opava východ

11:33
11:37

Ostrava-Svinov
vlak nečeká na žádné přípoje

11:57
12:02

Ostrava hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

12:08
12:10

Ostrava-Stodolní

12:13
12:14

Ostrava střed

12:16

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDSOK (Olomouc hl.n.->Moravský Beroun)
  • platí také jízdní doklady ODIS (Moravský Beroun->Ostrava střed)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku