nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

11:25

Praha-Holešovice
vlak nečeká na žádné přípoje

11:33
11:34

Ústí n.L.hl.n.

12:37
12:43

Teplice v Čechách

13:06
13:07

Bílina

13:18
13:19

Most

13:30
13:31

Jirkov zast.

13:43
13:44

Chomutov město

13:48

Chomutov

13:52
13:53

Kadaň-Prunéřov

14:01
14:02

Klášterec n.Ohří

14:07
14:08

Ostrov n.Ohří

14:30
14:31

Karlovy Vary

14:44
14:46

Chodov

14:54
14:55

Sokolov

15:04
15:05

Kynšperk n.Ohří

15:16
15:17

Cheb

15:29

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

palubní portál

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Ústí n.L.hl.n.->Klášterec n.Ohří)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku