nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 612 TATRAN

Košice - Bratislava hl.st.

Aktuální jízdní řád

Košice

15:57

Kysak

16:09
16:11

Margecany

16:25
16:27

Spišská Nová Ves

16:52
16:54

Poprad-Tatry

17:11
17:13

Štrba

17:34
17:36

Liptovský Mikuláš

18:02
18:03

Ružomberok

18:21
18:22

Kraľovany

18:38
18:40

Vrútky

18:52
18:55

Žilina
vlak nečeká na žádné přípoje

19:18
19:23

Považská Bystrica

19:45
19:47

Púchov

19:59
20:02

Trenčianska Teplá

20:16
20:18

Trenčín

20:23
20:26

Nové Mesto n.Váhom

20:39
20:41

Piešťany

20:51
20:52

Leopoldov

21:02
21:04

Trnava
vlak nečeká na žádné přípoje

21:15
21:18

Bratislava-Vinohrady

21:39
21:41

Bratislava hl.st.

21:47

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozňov možnosť zakúpenia miestenky, nepovinne miestenkový vlak

restaurační vůz

v označených vozech možnost bezdrátového připojení k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

povinne miestenková úschova během přepravy a bicyklov, cestujúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok na batožinu s miestenkou na batožinu a cestovný lístok na bicykel s miestenkou pre bicykel

povinne miestenková zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho, cestujúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok na bicykel s miestenkou pre bicykel

vo vlaku je radený vozeň so zdvíhacou plošinou vhodný na prepravu imobilných cestujúcich na vozíku

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
  • povinne miestenkový vozeň 1. triedy, cestujúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok s miestom

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku