nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 612 Krušnohor /R 92612

Praha hl.n. - Cheb

Aktuální jízdní řád

Vlak je mimořádně v části trasy nahrazen náhradní autobusovou dopravou.

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

11:26

Praha-Holešovice
vlak nečeká na žádné přípoje

11:34
11:35

Ústí n.L.hl.n.

12:37
12:43

Teplice v Čechách

12:59
13:00

Bílina

13:20
13:21

Most

13:31
13:32

Jirkov zast.

13:44

Chomutov město

13:48

Chomutov

13:51
13:53

Kadaň-Prunéřov

14:01
14:02

Klášterec n.Ohří

14:07
14:08

Ostrov n.Ohří
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

14:30
14:34

Karlovy Vary
Výluka
na vlak R 92612

14:52
14:56

Chodov

15:04
15:05

Sokolov

15:14
15:15

Kynšperk n.Ohří

15:27

Tršnice
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

15:34

Cheb

15:40

* V případě náhradní autobusové dopravy se o možnosti nástupu a výstupu v této stanici informujte u průvodčího. Uvedené zastávky autobusů jsou pouze orientačního charakteru.

Služby ve vlaku

náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Ostrov n.Ohří->Karlovy Vary)

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří, Karlovy Vary->Cheb)

do označených vozů možno zakoupit místenku (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

dětské kino (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) (Ostrov n.Ohří->Cheb)

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku (Ostrov n.Ohří->Cheb)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou (Praha hl.n.->Ostrov n.Ohří)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Ústí n.L.hl.n.->Klášterec n.Ohří)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku