nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Nis

17:20

Aleksinac

17:49
17:50

KORMAN

17:59
18:00

BRALJINA

18:17
18:18

Stalac

18:35
18:36

Cicevac

18:41
18:42

Paracin

18:56
18:57

Cuprija

19:03
19:04

Jagodina

19:12
19:13

LAPOVO

19:45
19:47

LAPOVO VAROS

19:51

MARKOVAC

19:57
19:58

Velika Plana

20:11
20:12

Palanka

20:23
20:24

Mladenovac

20:43
20:44

RESNIK

21:31
21:32

Rakovica

21:37
21:38

Beograd Centar

21:45

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • SERBIAN RAILWAYS; 6 Nemanjina st., 11000 Belgrade, Srbsko
  • vozy 1. a 2. třídy
  • přeprava jízdních kol v omezeném počtu dovolena

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku