nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 872 Svitava

Blansko - Praha-Vršovice

Aktuální jízdní řád

Blansko

7:13

Skalice n.Svitavou

7:25
7:26

Letovice

7:33
7:34

Březová n.Svitavou

7:41
7:42

Svitavy

7:54
8:02

Česká Třebová

8:13
8:15

Ústí n.Orlicí

8:24
8:25

Choceň

8:44
8:45

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

9:07
9:09

Přelouč

9:18
9:19

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

9:33
9:35

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

10:12

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:19

Praha-Vršovice

10:29

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Blansko->Letovice)
  • platí také jízdní doklady IREDO a IDS JMK (Letovice->Březová n.Svitavou)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Pardubice hl.n.->Přelouč)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Březová n.Svitavou->Kolín)
  • platí také jízdní doklady PID (Přelouč->Praha-Vršovice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku