nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Saronno

18:53

Saronno Sud

18:56

Caronno Pertusella

18:58
18:59

Cesate

19:00

Garbagnate Milanese

19:02
19:03

Carbagnate Parco Groane

19:04

Bollate Nord

19:07

Bollate Centro

19:09
19:10

Novate Milanese

19:12
19:13

Quarto Oggiaro

19:15
19:16

Milano Nord Bovisa

19:20
19:21

Milano Nord Domodossola

19:24

Milano Nord Cadorna

19:28

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • pouze vozy 2. třídy
  • dopravce:Ferrovie Nord Milano S.p.A. - Piazzale Cadorna, 14, Milano, Italia
  • vůz s oddílem pro přepravu cestujících na vozíku

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku