nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 872 Svitava

Brno hl.n. - Praha-Smíchov

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

6:56

Blansko

7:15
7:16

Skalice n.Svitavou

7:26
7:30

Letovice

7:37
7:38

Březová n.Svitavou

7:45
7:46

Svitavy

7:57
8:03

Česká Třebová

8:13
8:14

Ústí n.Orlicí

8:23
8:24

Choceň

8:35
8:36

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

8:55
9:00

Přelouč

9:09
9:10

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

9:24
9:26

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

9:55

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:02

Praha-Smíchov

10:12

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat) (Brno hl.n.->Praha hl.n.)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • cestujícím s platným jízdním dokladem IDS JMK je umožněna přeprava jízdních kol bez povinné rezervace místa pro jízdní kolo (Brno hl.n.->Březová n.Svitavou)
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno hl.n.->Letovice)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Březová n.Svitavou->Přelouč)
  • platí také jízdní doklady IREDO a IDS JMK (Letovice->Březová n.Svitavou)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Praha-Smíchov)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Pardubice hl.n.->Přelouč)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku