nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Milano Nord Cadorna

21:02

Milano Nord Domodossola

21:05
21:06

Milano Nord Bovisa

21:09
21:10

Quarto Oggiaro

21:12
21:13

Novate Milanese

21:15

Bollate Centro

21:17

Bollate Nord

21:19

Carbagnate Parco Groane

21:22

Garbagnate Milanese

21:24
21:25

Cesate

21:26
21:27

Caronno Pertusella

21:29
21:30

Saronno Sud

21:32
21:33

Saronno

21:37

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • pouze vozy 2. třídy
  • dopravce:Ferrovie Nord Milano S.p.A. - Piazzale Cadorna, 14, Milano, Italia
  • vůz s oddílem pro přepravu cestujících na vozíku

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku