nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 885 Slovácký expres

Praha hl.n. - Luhačovice

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

6:57

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje

7:03
7:04

Kolín

7:36
7:38

Přelouč

7:52
7:53

Pardubice hl.n.

8:02
8:07

Choceň

8:24
8:25

Ústí n.Orlicí

8:36

Česká Třebová

8:45
8:46

Olomouc hl.n.

9:28
9:30

Přerov

9:48
9:50

Hulín

9:59
10:00

Otrokovice

10:08
10:09

Staré Město u Uh.Hrad.

10:23
10:33

Uherské Hradiště

10:39
10:41

Uherský Brod

10:57
11:04

Újezdec u Luhačovic

11:08
11:09

Luhačovice

11:22

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDSOK (Olomouc hl.n.->Hulín)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Přelouč->Česká Třebová)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Kolín)
  • platí také jízdní doklady TZK (Hulín->Luhačovice)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Přelouč->Pardubice hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku