nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 988 Vysočina

Brno hl.n. - Praha-Smíchov

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

6:20

Brno-Královo Pole
vlak nečeká na žádné přípoje

6:31
6:32

Kuřim

6:40

Tišnov

6:49
6:50

Křižanov

7:11
7:12

Žďár n.Sázavou

7:28
7:30

Přibyslav

7:42
7:43

Havlíčkův Brod

7:57
8:01

Světlá n.Sázavou

8:15
8:16

Golčův Jeníkov město

8:38
8:39

Čáslav

8:49
8:51

Kutná Hora hl.n.

8:59
9:00

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

9:09
9:11

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

9:45

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

9:52

Praha-Smíchov

10:04

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy s možností rezervace místa pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno hl.n.->Tišnov)
  • platí také jízdní doklady PID (Golčův Jeníkov město->Praha-Smíchov)
  • platí také jízdní doklady VDV (Křižanov->Golčův Jeníkov město)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku