nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Meiringen

16:51

Brienzwiler

16:56

Brienz

17:02

Brienz West

17:04

Ebligen

17:07

Oberried am Brienzersee

17:11
17:12

Niederried

17:15

Ringgenberg

17:19

Interlaken Ost

17:24

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • vozy 1. a 2. třídy
  • dopravce:ZB - Zentralbahn (Switzerland)
  • přeprava jízdních kol v omezeném počtu dovolena
  • povinnost zakrytí úst a nosu respirátorem FFP2

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku