nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Plzeň hl.n.

14:04

Kaznějov

14:28
14:29

Plasy

14:35

Žihle

14:59
15:00

Blatno u Jesenice

15:09
15:10

Kryry

15:20
15:21

Vroutek

15:26

Podbořany

15:34
15:35

Žatec západ

15:55
15:56

Žatec

15:58
16:01

Chomutov

16:22
16:23

Chomutov město

16:25
16:26

Jirkov zast.

16:29
16:30

Most

16:43

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
  • platí také jízdní doklady DÚK (Blatno u Jesenice->Most)
  • platí také jízdní doklady IDPK (Plzeň hl.n.->Blatno u Jesenice)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku