nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 1105 RegioJet

Brno-Královo Pole - Bohumín

Aktuální jízdní řád

Brno-Královo Pole
vlak nečeká na žádné přípoje

6:44

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

6:55
7:02

Vyškov na Moravě

7:39
7:40

Kojetín

7:59
8:00

Přerov

8:15
8:18

Hranice na Moravě

8:37
8:38

Suchdol n.Odrou

8:53

Studénka

9:04
9:05

Ostrava-Svinov

9:14
9:15

Ostrava hl.n.
vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

9:20

Bohumín

9:28

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • RegioJet a.s.; náměstí Svobody 86/17, 602 00 Brno; +420 222 222 221
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno-Královo Pole->Vyškov na Moravě)
  • platí také jízdní doklady IDSOK (Kojetín->Hranice na Moravě)
  • platí také jízdní doklady ODIS (Suchdol n.Odrou->Bohumín)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku