nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 1302 RegioJet

Kolín - Ústí n.L.hl.n.

Aktuální jízdní řád

Kolín

9:14

Velký Osek

9:21
9:22

Poděbrady

9:28
9:29

Nymburk hl.n.

9:35
9:37

Lysá n.Labem

9:47
9:48

Stará Boleslav

9:54
9:55

Všetaty

10:05
10:07

Mělník

10:14
10:15

Štětí

10:25
10:26

Litoměřice město

10:42
10:43

Ústí n.L.-Střekov
vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

11:02

Ústí n.L.západ
vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

11:07

Ústí n.L.hl.n.

11:16

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • RegioJet a.s.; náměstí Svobody 86/17, 602 00 Brno; +420 222 222 221
  • platí také jízdní doklady DÚK (Mělník->Ústí n.L.hl.n.)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Štětí)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku