nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 322 Silva Nortica

Wien Franz-Josefs-Bahnhof - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Wien Franz-Josefs-Bahnhof

9:00

Wien Spittelau

9:02
9:03

Wien Heiligenstadt

9:05
9:06

Tulln

9:29
9:30

Eggenburg

10:01
10:03

Sigmundsherberg

10:12
10:14

Göpfritz an der Wild

10:35
10:36

Schwarzenau im Waldviertel

10:48
10:49

Vitis

10:56
10:57

Gmünd NÖ

11:01
11:12

České Velenice

11:15
11:33

Suchdol n.Lužnicí z.

11:45
11:46

Majdalena

11:52
11:53

Třeboň lázně

12:00
12:01

Třeboň

12:04
12:05

Veselí n.Lužnicí

12:23
12:37

Soběslav

12:41
12:42

Planá n.Lužnicí

12:52
12:53

Tábor

12:58
13:00

Olbramovice

13:19
13:20

Benešov u Prahy
vlak nečeká na žádné přípoje

13:30
13:31

Praha-Zahradní Město

14:02

Praha-Vršovice
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

14:07

Praha hl.n.

14:12

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy (České Velenice->Praha hl.n.)

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu (České Velenice->Praha hl.n.)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) (Wien Franz-Josefs-Bahnhof->České Velenice)

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo (České Velenice->Praha hl.n.)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Wien Franz-Josefs-Bahnhof->Gmünd Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Gmünd Gr.->Praha hl.n.)
  • platí také jízdní doklady IDS TA (Planá n.Lužnicí->Tábor)
  • platí také jízdní doklady PID (Olbramovice->Praha hl.n.)
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Gmünd Gr. 11:14

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku