nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 638 Rožmberk

Brno hl.n. - Plzeň hl.n.

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

7:41

Náměšť n.Oslavou

8:27
8:28

Třebíč

8:48
8:50

Okříšky

9:07

Jihlava

9:33
9:40

Jihlava město

9:43
9:44

Dolní Cerekev

10:01

Batelov

10:07
10:08

Horní Cerekev

10:15
10:16

Počátky-Žirovnice

10:32
10:33

Jindřichův Hradec

10:56
10:59

Kardašova Řečice

11:12
11:13

Veselí n.Lužnicí

11:27
11:28

České Budějovice

11:56
12:04

Číčenice

12:24
12:25

Protivín

12:30
12:34

Ražice

12:41
12:42

Strakonice

12:52
12:53

Horažďovice předm.

13:07
13:09

Nepomuk

13:27
13:29

Plzeň hl.n.

13:57

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDPK (Strakonice->Plzeň hl.n.)
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno hl.n.->Náměšť n.Oslavou)
  • platí také jízdní doklady VDV (Náměšť n.Oslavou->Počátky-Žirovnice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku