nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:13

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje

14:20
14:21

Beroun

14:51
14:52

Zdice

14:59
15:00

Hořovice

15:07
15:08

Kařez

15:15
15:16

Rokycany

15:26
15:27

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

15:37
15:40

Plzeň zast.

15:42
15:43

Dobřany

15:54
15:55

Chlumčany u Dobřan

15:59
16:00

Přeštice

16:06

Švihov u Klatov

16:17
16:18

Klatovy

16:27

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDPK (Kařez->Klatovy)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Kařez)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku