nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 872 Svitava

Brno hl.n. - Praha-Vršovice

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje
Výluka

6:45

Blansko
Výluka

7:15
7:17

Skalice n.Svitavou

7:27
7:29

Letovice

7:36
7:37

Březová n.Svitavou

7:44
7:45

Svitavy

7:57
8:03

Česká Třebová

8:14
8:15

Ústí n.Orlicí
Výluka

8:23
8:24

Choceň
Výluka

8:36
8:37

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje
Výluka

9:00
9:01

Přelouč
Výluka

9:10
9:11

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje
Výluka

9:25
9:27

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících
Výluka

9:58

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:05
10:11

Praha-Vršovice

10:15

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat) (Brno hl.n.->Praha hl.n.)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Brno hl.n.->Letovice)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Březová n.Svitavou->Kolín)
  • platí také jízdní doklady IREDO a IDS JMK (Letovice->Březová n.Svitavou)
  • platí také jízdní doklady PID (Přelouč->Praha-Vršovice)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Pardubice hl.n.->Přelouč)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku