nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 885 Slovácký expres

Praha hl.n. - Luhačovice

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

7:03

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje
Výluka

7:09
7:10

Kolín
Výluka

7:40
7:42

Přelouč
Výluka

7:56
7:57

Pardubice hl.n.
Výluka

8:06
8:07

Choceň
Výluka

8:25
8:26

Ústí n.Orlicí
Výluka

8:38
8:41

Česká Třebová

8:50
8:51

Olomouc hl.n.
Výluka

9:30
9:32

Přerov
Výluka

9:45
9:48

Hulín

9:57
9:58

Otrokovice

10:06
10:08

Staré Město u Uh.Hrad.

10:20
10:33

Uherské Hradiště

10:39
10:41

Uherský Brod

10:56
10:59

Újezdec u Luhačovic

11:03
11:07

Luhačovice

11:20

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDSOK (Olomouc hl.n.->Hulín)
  • platí také jízdní doklady IDZK (Hulín->Luhačovice)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Kolín->Česká Třebová)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Přelouč)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Přelouč->Pardubice hl.n.)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku