nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 925 Krakonoš

Praha hl.n. - Trutnov hl.n.

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:09

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje

10:15
10:16

Nymburk hl.n.

10:53
10:55

Poděbrady

11:00
11:02

Chlumec n.Cidlinou

11:27
11:29

Hradec Králové hl.n.

11:50
12:04

Jaroměř

12:17
12:19

Česká Skalice

12:30
12:33

Starkoč

12:39
12:41

Červený Kostelec

12:50
12:51

Rtyně v Podkrkonoší

12:56
12:57

Malé Svatoňovice

13:00
13:01

Velké Svatoňovice

13:05

Trutnov střed

13:15
13:16

Trutnov hl.n.

13:20

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat) (Praha hl.n.->Hradec Králové hl.n.)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IREDO (Nymburk hl.n.->Chlumec n.Cidlinou)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Jaroměř->Trutnov hl.n.)
  • platí také jízdní doklady IREDO a VYDIS (Chlumec n.Cidlinou->Jaroměř)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Chlumec n.Cidlinou)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku