nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1831

Hradec Králové hl.n. - Letohrad

Aktuální jízdní řád

Hradec Králové hl.n.

13:05

Hradec Králové-Sl.Předm.

13:10
13:11

Třebechovice p.Orebem

13:18
13:20

Týniště n.Orlicí

13:27
13:31

Čestice

13:37

Častolovice

13:40
13:41

Kostelec n.Orlicí m.

13:44
13:45

Doudleby n.Orlicí

13:50
13:51

Záměl

13:54
13:55

Potštejn

13:58
14:03

Sopotnice

14:07

Litice n.Orlicí

14:11
14:12

Bohousová

14:15

Žamberk

14:21
14:22

Lukavice v Čechách

14:27

Letohrad

14:31

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku