nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

TL 6008

Mladá Boleslav město - Rumburk

Aktuální jízdní řád

Mladá Boleslav město

11:14

Mladá Boleslav hl.n.

11:20
11:23

Bakov n.Jizerou

11:32
11:33

Malá Bělá
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:35

Bělá p.Bezdězem z.
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:40

Bělá p.Bezdězem

11:43

Bělá p.Bezdězem město
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:47

Bezděz
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:52

Okna

11:58

Doksy

12:04

Staré Splavy
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:07

Jestřebí
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:11

Česká Lípa hl.n.

12:20
12:26

Česká Lípa střelnice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:28

Skalice u Čes.Lípy
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:35

Nový Bor

12:39
12:40

Svor

12:46
12:47

Nová Huť v Luž.horách
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:53

Jedlová

12:57
12:58

Rybniště

13:08

Krásná Lípa
vlak může odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

13:13

Rumburk

13:24

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • Die Länderbahn CZ s.r.o.; U Studánky 39/1, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem
  • platí také jízdní doklady DÚK (Jedlová->Rumburk)
  • platí také jízdní doklady IDOL (Bezděz->Nová Huť v Luž.horách)
  • platí také jízdní doklady PID (Mladá Boleslav hl.n.->Bezděz)
  • vlak jiného dopravce, uvedené informace nemusejí být kompletní, další informace získáte přímo u dopravce

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku