nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Graz Hbf

6:26

Bruck/Mur

7:01
7:03

Kapfenberg

7:08
7:09

Mürzzuschlag

7:30
7:32

Semmering

7:44
7:46

Wiener Neustadt Hbf

8:28
8:32

Wien Meidling

8:55
8:57

Wien Hbf

9:02
9:10

Břeclav

10:04
10:07

Brno hl.n.

10:37

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy s třídou Business

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Graz Hbf->Břeclav Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Břeclav Gr.->Brno hl.n.)
  • posilové vozy č. 369 a 370 Břeclav - Praha hl.n. jedou v kategorii R bez občerstvení a dalších služeb
  • v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Břeclav Gr. 10:00

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku