Ze stovek výletů
si vybere každý.

Stáhněte si aplikaci zdarma

Na hrad, na zámek, na horu, do dolu?
Tipů na bezva výlety máme pro všechny dost. Vyberte si, který vám sedne, sedněte do vlaku a vyrazte se slevou 75 % pro seniory nad 65 let. Stačí si zdarma stáhnout do mobilu aplikaci Vlakem na výlet, se kterou máte celou trasu vždy po ruce. Ukáže vám, kudy se vydat, a pobaví vás během vybraných zastávek.
Ani zpátky nepojedete s prázdnou. Za dokončené výlety vám dáme ČD Body, které pak vyměníte za celý vagón výhod, jako jsou třeba jízdenky zdarma. Tak hurá na výlet, váš vlak už čeká.
Na hrad, na zámek, do skal, na horu, do dolu?
Vyberte si výlet a vyrazte se 75% slevou pokud je Vám nad 65 let. Všechny potřebné informace k výletu mějte v mobilu v naší nové aplikaci Vlakem na výlet.
Za dokončený výlet dostanete ČD Body, které můžete vyměnit za jízdenky zdarma.
... Mapa ...

Nejnovější výlety

Nadcházející akce

Výlety za ČD body

Nejlépe hodnocené výlety

Partneři projektu

Nechte auto doma a vyrazte s rodinou či přáteli na výlet vlakem Českých drah. Můžete si vybírat ze stovek různých výletů, neřešíte problémy s parkováním. Ve vlaku se můžete věnovat svým blízkým a odpočinout si.

Aplikace je plná Hravých výletů s více zastávkami a soutěžními otázkami z dané lokality. Hravé výlety pro děti navíc vždy obsahují skrytý příběh z naší historie. Pro méně náročné jsou k dispozici výlety s jedním cílem, lákající třeba na vyhlášenou pochoutku nebo dezert. Labužnické tipy připravuje Lukáš Hejlík se svou Gastromapou. Na své si přijdou i fandové železnice, na které pamatujeme s nabídkou historických jízd.

Stáhněte si do telefonu naši mobilní aplikaci Vlakem na výlet, která provází celým výletem bez bloudění krok za krokem. Za každý výlet navíc získáte ČD Body do věrnostního programu, které lze na stránkách Českých drah směnit za atraktivní odměny. Například jízdenky zdarma.

Výlety v mobilu

1

Stáhněte si zdarma do mobilu aplikaci Vlakem na výlet.

2

Najděte si výlet, který se vám líbí a stáhněte si ho do mobilu.

3

Jakmile dorazíte na začátek trasy, spusťte daný výlet v aplikaci Vlakem na výlet.

4

Procházejte trasu dle instrukcí a ve stanovištích přečtěte část příběhu nebo odpovídejte na otázky.