Stovky výletů
v jedné aplikaci

Nevíte, kam vyrazit? S námi nebudete vědět, kam dřív.
Inspirujte se stovkami tipů, jak si užít léto naplno. Vydejte se vlakem za zážitky, na které se jen tak nezapomíná. Stačí si stáhnout zdarma do mobilu novou aplikaci Vlakem na výlet a vybrat si podle své chuti. Aplikace vám vždycky ukáže správnou cestu a přidá i porci zábavy a zajímavostí navíc.
Pro každého máme i vagón výhod. Ke každému podniknutému výletu získáte odměnu v podobě ČD Bodů, které vyměníte třeba za jízdenky zdarma. Tak hurá na výlet, váš vlak už čeká.
Vyberte si výlet a získejte spoustu zážitků a vagon výhod k tomu.
Všechny potřebné informace k výletu mějte v mobilu v naší nové aplikaci Vlakem na výlet.
Za dokončený výlet dostanete ČD Body, které můžete vyměnit za jízdenky zdarma.
... Mapa ...

Nejnovější výlety

Nadcházející akce

Výlety za ČD body

Nejlépe hodnocené výlety

Partneři projektu

Nechte auto doma a vyrazte s rodinou či přáteli na výlet vlakem Českých drah. Můžete si vybírat ze stovek různých výletů, neřešíte problémy s parkováním. Ve vlaku se můžete věnovat svým blízkým a odpočinout si.

Aplikace je plná Hravých výletů s více zastávkami a soutěžními otázkami z dané lokality. Hravé výlety pro děti navíc vždy obsahují skrytý příběh z naší historie. Pro méně náročné jsou k dispozici výlety s jedním cílem, lákající třeba na vyhlášenou pochoutku nebo dezert. Labužnické tipy připravuje Lukáš Hejlík se svou Gastromapou. Na své si přijdou i fandové železnice, na které pamatujeme s nabídkou historických jízd.

Stáhněte si do telefonu naši mobilní aplikaci Vlakem na výlet, která provází celým výletem bez bloudění krok za krokem. Za každý výlet navíc získáte ČD Body do věrnostního programu, které lze na stránkách Českých drah směnit za atraktivní odměny. Například jízdenky zdarma.

Výlety v mobilu

1

Stáhněte si zdarma do mobilu aplikaci Vlakem na výlet.

2

Najděte si výlet, který se vám líbí a stáhněte si ho do mobilu.

3

Jakmile dorazíte na začátek trasy, spusťte daný výlet v aplikaci Vlakem na výlet.

4

Procházejte trasu dle instrukcí a ve stanovištích přečtěte část příběhu nebo odpovídejte na otázky.