Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

Muzea

V Lysé nad Labem navštivte nejen výstaviště

Asi každý ví, že se v Lysé nad Labem nachází jeden z našich největších výstavních areálů, kde se koná po celý rok řada zajímavých akcí. V oblibě mají město také příznivci cykloturistiky, kteří tu mohou využít moderní kolárnu Biketower. Málokdo ale tuší, že v Lysé najde také barokní skvosty.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Lysá nad Labem

Výlet do Hodonína – rodného města T. G. M.

Vše, co jste chtěli vědět o našem prvním prezidentovi, se dozvíte v hodonínském Masarykově muzeu. Do prezidentova rodného města se ale vyplatí zavítat i na prohlídku místní zoo, muzea „naftařiny“ nebo kvůli vyhlídkové plavbě po řece Moravě.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Hodonín

Barokní památky Prahy IV.

Mezi významné pražské barokní památky bezesporu patří kostel sv. Mikuláše na Starém Městě, dům U zlaté studně a Stavovské divadlo. Znáte jejich historii a víte, v čem jsou tyto architektonické skvosty jedinečné?

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Praha hlavní nádraží

Barokní památky Prahy III.

Zámek Troja, úchvatná Vrtbovská zahrada, ale třeba také věž kostela sv. Mikuláše. I to jsou proslulé barokní památky našeho hlavního města. Přijeďte se na ně do Prahy podívat!

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Praha-Holešovice

Barokní památky Prahy II.

K barokním skvostům Prahy, které přijíždějí do metropole obdivovat turisté z celého světa, patří také Klementinum, Strahovský klášter s úchvatnými interiéry, Černínský palác anebo kostel sv. Františka z Assisi-Serafínského.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Praha-Dejvice

Za tajemstvím legendy do plzeňských pivovarů

Všichni milovníci zlatavého moku by měli alespoň jednou absolvovat prohlídku plzeňských pivovarů. Vždyť v Plzni se zrodila legenda, která se stala vzorem pro více než dvě třetiny všech světových piv označovaných jako Pilsner, Pilsener nebo Pils.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Plzeň hlavní nádraží

Za barokními památkami Jihomoravského kraje II.

Nejkrásnější Sál předků najdete ve Vranově nad Dyjí, ve Slavkově pobýval Napoleon a rajhradskou výzvu přijal Santini. Vypravte se na jižní Moravu a poznejte barokní památky tohoto malebného regionu!

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Slavkov u Brna

Za barokními památkami Jihomoravského kraje I.

Na jihu Moravy se nachází nespočet památek. Za těmi barokními se můžete vydat třeba do Valtic, Mikulova nebo Křtin. Na výlet do minulosti se svezte vlaky ČD, v nichž lze přepravit i jízdní kola.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Mikulov na Moravě

Za barokními památkami Zlínského kraje

Kroměříž, Hostýn, Velehrad a Buchlovice. To jsou místa ve Zlínském kraji, které se pyšní jedinečnými barokními památkami. Dopraví vás k nim – nebo alespoň přiblíží – vlaky ČD.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Kroměříž

Za barokními památkami Moravskoslezského kraje

V Moravskoslezském kraji se můžete vypravit za barokními památkami do Fulneku, Studénky nebo do Kravař. Na výlet se svezte vlakem. Cesta od nádraží není náročná.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Fulnek

předchozí 1 2 3 4 8 11

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store