Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

Lázně

Mariánské Lázně si podmanily i anglického krále

V Mariánských Lázních pookřeje každý. Blahodárný vliv na zdraví mají nejen léčebné kúry a minerální prameny, ale už samotný pobyt v malebném lázeňském městě prospívá tělu i duši. Nasedněte proto do vlaku a přijeďte! Procházka po kolonádě nebo lázeňských parcích s oplatkou v ruce vám vylepší náladu…

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Mariánské Lázně

Do Třeboně za kaprem, pivem a lázeňskou péčí

Když se řekne Třeboň, každému hned vytane na mysl kapr. Starobylé město uprostřed rybníků se ale může pochlubit neméně slavnou lázeňskou historií či jedním z nejstarších pivovarů na světě.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Třeboň

Když se z léčivé studánky stanou lázně...

Do Lázní Darkov, jejichž voda byla pro své vynikající léčebné účinky nazvána darem z hlubin země, se dostanete po kolejích prakticky odkudkoliv. Leží nedaleko Ostravy.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 80%

Nejbližší železniční stanice: Karviná hlavní nádraží

Do Karlových Varů nejen na oplatky

Slavný architekt Le Corbusier kdysi nazval naše nejznámější lázně „sletem šlehačkových dortů“. I přes některé novostavby si architektura Karlových Varů zachovala dodnes svůj „sladký“ styl, tolik vhodný pro lázeňské prostředí.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 50%

Nejbližší železniční stanice: Karlovy Vary

Teplice – naše nejstarší lázeňské město

Do Teplic se jezdí nejen na prohlídku historických památek, ale také za špičkovou lázeňskou péčí. Do města, kterému se v 19. století říkalo „malá Paříž“, vás vlaky dopraví po jedné z našich nejstarších železnic.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 88%

Nejbližší železniční stanice: Teplice v Čechách

Na výlet plný relaxace do Františkových Lázní

Do Františkových Lázní se jezdí nejen za léčebnou péčí. Lázeňské město s jedinečnou atmosférou láká každého, kdo potřebuje načerpat energii a duševní pohodu. Kromě relaxace v lázeňských parcích se vyplatí navštívit i zdejší centrum vodních atrakcí. Od železniční zastávky Františkovy Lázně…

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 56%

Nejbližší železniční stanice: Františkovy Lázně

V Lázních Bělohradě vás postaví na nohy

Bolí vás klouby a záda? Pomohou vám zábaly a koupele z léčivé rašeliny. Jedny z nejúčinnějších si můžete dopřát v Lázních Bělohradě. Aby i cesta do lázeňského města proběhla bezbolestně, jeďte vlakem.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 67%

Nejbližší železniční stanice: Lázně Bělohrad

Do Jeseníku za unikátním léčivým klimatem

O tom, že pobyt v lázních má na zdraví člověka blahodárný účinek, nikdo nepochybuje. O Lázních Jeseník to platí dvojnásob. Zdejší mikroklima je považováno pro svůj unikátní léčivý efekt za třetí nejlepší na světě.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Jeseník

Romantickou lokálkou do turistického ráje

Studánka lásky, filmaři oblíbený železniční most nebo lázně, kde léčí srdce. To je jen malá ochutnávka z turistických lákadel 24 kilometrů dlouhé tratě z Pňovan do Bezdružic.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 82%

Nejbližší železniční stanice: Pňovany

Poděbrady - lázně, kde vám bude dobře

Dobré vlakové spojení s Prahou dělá z Poděbrad jedno z oblíbenějších výletních míst obyvatel metropole. A není to jen lázeňská péče, co do polabského města láká výletníky zblízka i daleka.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 64%

Nejbližší železniční stanice: Poděbrady

předchozí 1 2

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store