Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

ČD Doporučují

Za barokními památkami Středočeského kraje II.

I na dalších místech Středočeského kraje můžete najít barokní poklady. Zajímavými památkami se mohou pochlubit například v Mnichově Hradišti, Kosmonosích, Veltrusech, Liblici, Jemništi nebo Staré Boleslavi.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Stará Boleslav

Na Konopišti poznáte vkus následníka trůnu

Jaký byl následník císařského trůnu František Ferdinand d´Este a proč musel tvrdě hájit svoji lásku k české hraběnce Žofii Chotkové? Navštivte zámek Konopiště a dozvíte se i další zajímavosti.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 71%

Nejbližší železniční stanice: Benešov u Prahy

Za tajemstvím výroby zlatavého moku

Pivo je považováno za český národní nápoj, ale víte například, z čeho se vyrábí, jak dlouho musí ležet, nebo jak se má správně načepovat, aby vám chutnalo? Pokud ne, vydejte se na prohlídku některého z českých pivovarů. Můžete je navštívit každý den po celý rok a za každého počasí.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 50%

Nejbližší železniční stanice: Strančice

Na zámku Jemniště můžete i přespat

Kromě komnat si na zámku Jemniště prohlédněte i přilehlý park. Krásu pečlivě upravené zeleně umocňují fontány a v zahradě nechybí ani zástupci cizokrajné fauny – lamy, pávy nebo klokani.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 67%

Nejbližší železniční stanice: Postupice

Zručský zámek ožil

Zámek ve Zruči nad Sázavou prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí. Opravené šlechtické sídlo si můžete projít s průvodcem a blíže se seznámit s dobou, kdy na zámku žili poslední majitelé Schebkové a jejich služebnictvo.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 80%

Nejbližší železniční stanice: Zruč nad Sázavou

Český Šternberk – perla Posázaví

Pyšně si stojí na skalnatém ostrohu nad řekou Sázavou a zdaleka dává najevo svou majestátnost. Hrad Český Šternberk vévodí tomuto koutu Posázaví už od roku 1241.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 83%

Nejbližší železniční stanice: Český Šternberk zastávka

Za kouzlem Posázavského pacifiku

Můžete, ale nemusíte vystupovat z vlaku. Už samotná jízda po jedné z našich nejkrásnějších lokálek známé jako Posázavský pacifik je zážitkem. A máte možnost si ho okořenit i špetkou nostalgie.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 77%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Zbraslav

Do Ladova kraje za kocourem Mikešem

Vydejte se s námi do míst, kde nikoho nepřekvapí, že kocouři mluví, prasátka jezdí na motocyklu a kozlové se kloužou po ledu – do Ladova kraje.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 92%

Nejbližší železniční stanice: Mirošovice u Prahy

Zlenice Hláska

Vyrážíme na odpolední výlet. Dá se s rodinou, psi, pěšky i na kolech. Na Hlásku se dá dostat několika způsoby. Nabízím ten nejjednodušší. Z Prahy vlakem směr Benešov. Vystoupíte ve stanici Senohraby.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 75%

Nejbližší železniční stanice: Senohraby

Na Zámek Berchtold za relaxací i sportem

Jedeme na Zámek Berchtold, ležící nedaleko od Prahy, abychom si tu odpočali. Najdeme tu mnoho atrakcí pro děti i pro dospělé.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 60%

Nejbližší železniční stanice:

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store