Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

Pro rodiny s dětmi

V betlému v Horní Lidči ožívají stará řemesla a zvyky

Jeden z nejkrásnějších betlémů mají v Horní Lidči. Osázen je asi 230 figurami a více než stem vyřezávaných staveb. Pracovalo na něm 15 řezbářů z Česka a Slovenska.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 90%

Nejbližší železniční stanice: Horní Lideč

S dětmi Třeboní na kole

Město Třeboň a jeho okolí je protkáno sítí pěších i cyklistických tras vhodných pro rodiny s dětmi. Budete-li se chtít vydat na výlet v sedle bicyklu, můžete si vypůjčit kvalitní jízdní kola v Půjčovně kol ČD Bike přímo ve stanicích Třeboň nebo Třeboň lázně.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Třeboň lázně

Lyžování na Pustevnách

Zřejmě nejznámější skiareál v Beskydech naleznete na Pustevnách nedaleko od Frenštátu pod Radhoštěm. Lyžování si tu užijí jak začátečníci, tak i zkušení lyžaři.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 60%

Nejbližší železniční stanice: Frenštát pod Radhoštěm

Za rodinnou zábavou k Fábulovi do Kamenice nad Lipou

Hledáte tip na rodinný výlet? Pak se vypravte do Kamenice nad Lipou. V městečku na malebné úzkorozchodné trati z Obrataně do Jindřichova Hradce si můžete prohlédnout nejen pěkný zámek, ale také Pohádkovou říši Fábula s únikovou hrou v autentickém prostředí bývalé vazební věznice.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 83%

Nejbližší železniční stanice: Kamenice nad Lipou

Sladký výlet do Tábora

V táborském Muzeu čokolády a marcipánu můžete vymodelovat z marcipánu cokoli vás napadne, ale nesmíte ochutnat! Marcipán je tak výborný, že by vám pro vaše tvoření už nic nezbylo.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Tábor

Vlakem za golfem do Čeladné

Jedinečná golfová destinace Prosper Golf Resort Čeladná, která se nachází v samotném srdci beskydských kopců nabízí dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Ostrava hlavní nádraží

Do Doks za legendárním Čtyřlístkem

Už se objevili na poštovních známkách, mají svůj celovečerní film, dokonce i muzeum a naučnou stezku. Po stopách čtyř věrných kamarádů - Fifinky, Bobíka, Myšpulína a Pindi - se vypravíme do Doks, tedy vlastně do Třeskoprsk.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 83%

Nejbližší železniční stanice: Doksy

Malebným údolím Polepky

Naši cestu zahájíme u nádraží v Ratboři, ale cestovatelským zážitkem už je samotná jízda vlakem z Kolína. Kromě toho, že za pouhých devět kilometrů vystoupáme 105 výškových metrů, v závěru cesty překročíme údolí Polepky po krásném kamenném viaduktu.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 86%

Nejbližší železniční stanice: Ratboř

Na výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína hned vedle městečka Libáň. A otevřeno je tu celoročně. Prohlídkové okruhy jsou zaměřeny hlavně na děti, ale laskavou pohádku a humor ocení jistě i dospělí.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Jičín

Do Kadaně se budete rádi vracet

Nádherné měšťanské domy, udržované svatyně a pohádkové nábřeží plné dětských radovánek. Nejen tím aspiruje dvacetitisícová Kadaň na nejkrásnější město na severu Čech.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 90%

Nejbližší železniční stanice: Kadaň

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store