Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / V Hrubé Vodě najdete ráj zábavy a relaxace

V Hrubé Vodě najdete ráj zábavy a relaxace

Datum a čas konání:

  • Hrubá Voda, od 1. 1. 2019 0:00 do 1. 1. 2020 0:00

Hrubá Voda je chatovou osadou v nádherném údolí Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. V místě, kam vás z Olomouce osobní vlaky zavezou asi za půl hodiny, je ale natolik živo, že se o tom mluví i za hranicemi.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Hrubá Voda

Od roku 2016 nabízí v Hrubé Vodě své služby volnočasový areál s hotelem, rodinnými chatkami, saunovým světem, koňskou jízdárnou a velkým výběhem pro koně. Nechybějí atrakce pro děti, jako jsou bobová dráha, lukostřelba, minigolf, stolní tenis či discgolf. Malým návštěvníkům jsou k dispozici i dětská hřiště a víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro míčové hry. 

V Resortu Hrubá Voda můžete prožít hodiny zábavy, aktivního odpočinku či skutečné relaxace ve wellness centru s venkovní zónou a zážitkovou sauna arenou. 

Areálem vedou dvě naučné stezky, množství pěších i cyklistických tras. Čtyři kilometry dlouhá vycházka z nádraží na zříceninu hradu Hluboký vám nezabere více než hodinu, naopak delším okruhem údolím řeky Bystřice se zabaví i dospělí na čtyři hodiny.

Jarní, letní i podzimní aktivity vystřídá na přelomu roku nabídka zimních sportů. Příznivci sněhových radovánek mohou využívat čtyři sjezdové tratě, tři vleky, pohodlnou čtyřsedačkovou lanovku a také třeba zimní bobovou dráhu. Služby nabízejí lyžařská školička, ski půjčovna a servis a také dvě restaurace přímo u svahu.

Foto: archiv Resortu Hrubá Voda

Související stránky

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 1
Nelíbí: 1
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store