Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Mikulášským vlakem do Kryštofova Údolí

Mikulášským vlakem do Kryštofova Údolí

Datum a čas konání:

Vyjeďte si na romantický výlet do Kryštofova Údolí mikulášským vláčkem. Kdy? V sobotu 9. prosince. Parní vlak vedený lokomotivou Kafemlejnek uskuteční dvě jízdy oběma směry mezi Libercem a Křižany.

Naplánovat cestu vlakem

:

Druhou sobotu v prosinci (9. 12) se uskuteční tradiční mikulášské jízdy parním vlakem do Kryštofovo Údolí. Mikulášský vláček s historickými vozy taženými parní lokomotivou Kafemlejnek odjíždí z Liberce v 9:23 hod. a ve 13:23 hod. 

Na co se můžete těšit? 

  • setkání s Mikulášem a jeho družinou,
  • program plný překvapení a dárků.

Jízdní řád parního vlaku (sobota 9. 12. 2017):

  • Liberec – Křižany (Tam)
Stanice Vlak 1 Vlak 3
Liberec odj. 9:23 odj. 13:23
Liberec-Horní Růžodol 9:35–9:42 13:35–13:42
Ostašov 9:49–9:50 13:49–13:50
Karlov pod Ještědem 9:56–9:58 13:56–13:58
Kryštofovo Údolí 10:12–10:15 14:12–14:15
Novina 10:22–10:25 14:22–14:25
Křížany příj. 10:32 příj. 14:32

Vlak 1 ve stanici Liberec-Horní Růžodol křížuje s vlakem R 1161. Vlak 3 ve stanici Liberec-Horní Růžodol křižuje s vlakem R 1165.

  • Křížany – Liberec (Zpět)
Stanice Vlak 2 Vlak 4
Křížany odj. 11:40 odj. 15:40
Novina 11:44–11:47 15:44–15:47
Kryštofovo Údolí 11:51–11:54 15:51–15:54
Karlov pod Ještědem 12:01–12:03 16:01–16:03
Ostašov 12:07–12:08 16:07–16:08
Liberec-Horní Růžodol 12:12–12:14 16:12–16:14
Liberec příj. 12:22 příj. 16:22

Jízdné:

Platí zvláštní jízdné s odbavením ve vlaku.

PDF ke stažení

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 2
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store