Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Užijte si naplno olympijskou atmosféru!

Užijte si naplno olympijskou atmosféru!

Datum a čas konání:

V Brně a Ostravě se od 9. do 25. února koná Olympijský festival 2018. Využijte výhodné nabídky a přijeďte si zafandit a zasportovat s výhodnou zpáteční jízdenkou Vlak+, která platí také jako vstupenka do olympijských parků!

Naplánovat cestu vlakem

:

Olympijské parky slavily před čtyřmi lety veliký úspěch a i letos si v nich můžete užít kopec zábavy – tentokrát v Brně a Ostravě. České dráhy jsou oficiálním dopravcem Olympijského festivalu 2018 a pro sportovní fanoušky si připravily výhodnou nabídku. Na olympijskou jízdu se mohou vydat s jízdenkou Vlak+ Olympijský festival.

Jde o zpáteční jízdenku z kterékoliv stanice či zastávky v ČR do cílové stanice v Brně nebo Ostravě se slevou 25 %, která zároveň platí jako vstupenka do olympijského parku. S jízdenkou Vlak+ Olympijský festival lze cestovat vlaky ČD v období od 9. do 25. února 2018. Předprodej začíná 1. 2. 2018. 

Aby vám jízdenka Vlak+ Olympijský festival platila i pro zpáteční jízdu, je nutné si ji nechat orazítkovat. Razítko Vlak+ získáte na jízdenku u stánku Českých drah v areálu olympijského parku. 

Kromě razítka na jízdenku Vlak+ Olympijský festival získáte u stánku ČD i informace o příjezdech a odjezdech vlaků z a do místa konání nebo se můžete zúčastnit dobročinné atrakce. Všichni soutěžící mají možnost vyhrát Kilometrickou banku nebo voucher na cestování vlakem. Za každého účastníka na atrakci přispívají České dráhy 1 Kč na výrobu speciálního invalidního vozíku pro handicapované sportovce.

A kde v Brně a Ostravě najdete olympijské parky? V Brně budou sportoviště otevřena v pavilonu Z Výstaviště Brno a v jeho okolí. V Ostravě se stane centrem olympijského dění OSTRAVAR ARÉNA a na Masarykově náměstí vyroste „Korejská vesnička“.

Kromě fandění českému týmu na ZOH 2018 si děti i dospělí mohou vyzkoušet všechny zimní olympijské sporty, od hokeje, krasobruslení, běžeckého lyžování a biatlonu přes snowboardové disciplíny, curling, skoky na lyžích na mobilním skokanském můstku. Chybět nebudou ledové cestičky, na své si tedy přijdou také bruslaři. Připravena bude i pumptracková dráha.

Návštěvníci si mohou vybrat i z mnoha neolympijských sportů, představí se atletika, ledolezectví, korfbal, kiting, chybět nebudou ani sporty pro handicapované. Veškeré sportovní vybavení si můžou návštěvníci vypůjčit v půjčovnách přímo v areálech festivalu.

Tvářemi letošního festivalu se stali dva hokejisté David Moravec (zlatý medailista z Nagana 1998) a Martin Erat (bronzový medailista z Turína 2006), lyžařka Kateřina Pauláthová a krasobruslařka Eliška Březinová.

Více informací najdete zde.

Foto: ČOV/Herbert Slavík

 

Související stránky

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 3
Nelíbí: 1
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store