Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Vlakem za golfem do Čeladné

Vlakem za golfem do Čeladné

Datum a čas konání:

  • Čeladná, od 1. 1. 2013 0:00 do 1. 1. 2024 0:00

Jedinečná golfová destinace Prosper Golf Resort Čeladná, která se nachází v samotném srdci beskydských kopců nabízí dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty.

Naplánovat cestu vlakem

:

Nedílnou součástí celého komplexu služeb dotvářejících příjemnou atmosféru v nedotčeném podhorském prostředí Beskyd je stylová restaurace Golf a také moderní jízdárna Prosper Horse Ranch.

Po právu Prosper Golf Resort Čeladná náleží k PGA European Tour, nejvyšší golfové soutěži v Evropě,  jíž je hrdým hostitelem, a patří tak nesporně ke golfovým evropským špičkám.

V Prosper Golf Resortu Čeladné jsou ale vítáni i začátečníci. Koketujete s myšlenkou zahrát si golf a konečně poznat, co na tom golfu všichni mají? Poutavý návod, jak s golfem začít, najdete zde

A jak se do Čeladné dopravíte? Zapomeňte na trápení za volantem a na kolony na dálnicích, usaďte se do pohodlí vlaku SC Pendolino, vychutnejte si krásy našich krajů z okna vlaku a užijte si cestování za golfem třeba se skleničkou dobrého vína či točeným pivem v ruce. 

Samozřejmostí je i bezproblémová možnost přepravy vašeho golfového bagu. Po příjezdu do Ostravy na vás bude čekat minibus nebo osobní vůz a pohodlně vás dopraví z nádraží přímo na Prosper Golf Resort Čeladná. Více informací najdete zde nebo kontaktujte přímo p. Haluskovou (e-mail: haluskova@prosper-golf.cz, tel.: 605 234 636).

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 3
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store