nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Hledání na webu

Kojetín
stanice, okres Přerov
Trať 303
Kojetín - Valašské Meziříčí
Trať 304
(Kroměříž/Chropyně -) Kojetín - Tovačov

Produkt / služba (1)

TZK – Tarif Zlínského kraje

Co je Dopravní systém Zlínského kraje? Dojíždíte každý den za prací či do školy? Nebo jedete jen na výlet? Ve Zlínském kraji můžete v našich vlacích využít časové nebo jednotlivé jízdenky Tarifu Zlínského kraje (TZK). V Dopravním systému Zlínského kraje (DSZK) jsou zahrnuty regionální a dálkové železniční spoje ČD, regionální spoje Arriva vlaky a spoje linkové autobusové dopravy. Městská hromadná doprava není do DSZK začleněna.

Aktuality a články (7)

Železniční tratě Zlínského kraje se představují .... trať 303

Zlínský kraj křižuje 12 železničních tratí o celkové délce 359 km. Každá trať vede jinými městy, lemuje ji různorodá krajina a podél každé najdete zajímavosti ať už historického, turistického, sportovního, kulturního či zábavního charakteru. Každá trať má své kouzlo….

Letní změna jízdních řádů regionálních vlaků ČD od neděle 14. června 2020

V neděli 14. června vstoupí v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních řádů. Ve většině regionů bude podle požadavku krajských úřadů vylepšena nabídka spojení a vzniknou nové přípojové vazby. V Plzeňském kraji dojde na základě požadavků objednatele k mírnému snížení rozsahu objednané regionální dopravy, a to z důvodu přetrvávajícího poklesu poptávky cestujících v důsledku epidemie COVID-19. V Libereckém kraji budou do jízdního řádu promítnuta omezení související s epidemií, část z nich bude pokračovat až do konce letních prázdnin.Historie hledání

Nejčastěji hledané

Úvod Hledání