nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Nostalgické a zvláštní vlaky


Jízdy zvláštních a nostalgických vlaků v roce 2019I v letošním roce se těšíme na jízdy historickými parními, motorovými i elektrickými vlaky.
30 let bez železné opony - akce již proběhlaOslavte s námi 30 let od pádu železné opony. Ve dnech 7. a 8. září 2019 prodlužujeme jízdu expresu ČD z Prahy až do Nového Údolí!
Léto na BechyňceJiž čtvrtý ročník oblíbených jízd Elinkou a Bobinkou na naší první elektrifikované trati z Tábora do Bechyně a zpět se bude konat od 15. června do 15. září 2019.
Dakarem po Lipence - akce již proběhlaVyjeďte s námi o prázdninách neobvyklým vlakem po unikátní trati, která vede šumavskou krajinou podél Vltavy. Vlaky jedou každou středu a sobotu od 3. července do 21. srpna 2019, plus ještě navíc 5. července.
Jihočeské léto s párou 2019 - akce již proběhlaTradiční a oblíbené jízdy parních vlaků v Jihočeském kraji! Těšit se můžete na několik lokalit, které můžete parním vlakem navštívit.
Otevření muzea FJB v Borovanech - akce již proběhlaJízdy zvláštních parních vlaků ke slavnostnímu otevření muzea Dráhy císaře Františka Josefa v Borovanech se uskuteční 18. května 2019 na trati z Českých Budějovic do Českých Velenic.
Peklík - akce již proběhlaProjeďte se s námi po trati, kde se běžně nejezdí! Vyjíždíme 18. května 2019 na trati České Budějovice-Netolice a zpět, navíc i s vyjížďkami do okolí. Navštívit můžete i tradiční Staročeský řemeslný jarmark.

Úvod ČD v Jihočeském kraji Nostalgické a zvláštní vlaky