nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Nostalgické a zvláštní vlaky


Jízdy zvláštních vlaků v roce 2018Léto s párou tentokrát neproběhne na Šumavě, ale v jiných oblastech jižních Čech. Opět vás čeká Léto na Bechyňce, Mikulášská jízda a další akce, ale největším tahákem letošního roku bude bezpochyby Národní den železnice, který se bude konat v Českých Budějovicích!
Léto na BechyňceI v letošním roce se můžete těšit od 16. června do 16. září na jízdy historickými vlaky na trati Tábor-Bechyně v rámci akce Léto na Bechyňce.
Jihočeské Léto s párou - Blatná ve filmuV letošním roce navštívíme s parními vlaky oblast Blatenska - a to 21., 22., 28. a 29. července! Těšit se můžete na parní lokomotivu 354.195 zvanou Všudybylka nebo Jednička.
Stříbrným šípem za Elinkou a do PískuNenechte si ujít příležitost svézt se v jediný den unikátním motorovým vozem Stříbrným šípem a Křižíkovým elektromotorovým vozem zvaným Elinka! Kdy? V sobotu 30. června pojede Stříbrný šíp z Prahy do Tábora, odkud můžete pokračovat Elinkou do Bechyně.
Vlakem za týnskou poutí - akce již proběhlaV sobotu 16. června 2018 se uskuteční již čtvrtý ročník zážitkové jízdy z Číčenic na tradiční pouť do Týna nad Vltavou. Jízdy vlaků jsou spojené i s oslavou trati 192, která letos oslaví 120 let své existence.
Peklíkem za řemesly do Netolic - akce již proběhlaVydejte se s námi 19. května 2018 na Staročeský jarmark do Netolic!
Velikonoce v ZOO Hluboká - akce již proběhlaUž 31. března 2018 se můžete těšit na Velikonoce v ZOO s FloPem, aneb Den s 211 a Hitrádiem Faktor.
Bitva u Sudoměře - akce již proběhlaRočník 2018 slavné bitvy u Sudoměře se uskuteční 24. března za každého počasí.

Úvod ČD v Jihočeském kraji Nostalgické a zvláštní vlaky