nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Výluka v provozu

Trať 120 | Rakovník - Praha Masarykovo nádraží (PID S5, S50, R45)

V úseku: Praha-Dejvice – Praha Masarykovo nádraží

Plánovaná výluka

Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Modernizace tratě

Pravidlo: Odřeknutí vlakuPravidlo: Nahrazení náhradní autobusovou dopravou

12. března 2023

03:45

09. prosince 2023

23:59

Popis:

Po dobu výluky jsou všechny vlaky trati 120 v úseku Praha Masarykovo/hlavní nádraží – Praha-Dejvice odřeknuty bez náhrady. Cestující využijí služeb MHD.

V úseku Praha hlavní nádraží – Hostivice (trať 122) jsou zavedeny dodatečné noční vlaky Os 11031 a Os 11034 jako přípoj od vlaku Os 9805, resp. přípoj na Os 9850. Tyto vlaky jedou podle výlukového jízdního řádu pro trať 122.

Vybrané vlaky jsou v celé trase přečíslovány.


Přepravní opatření:

Všechny vlaky osobní dopravy jsou výchozí / končící ze / v žst Praha-Dejvice. Náhradní doprava není zavedena. Cestující použijí pro přesun mezi stanicemi Praha Masarykovo nádraží / Praha hlavní nádraží – Praha-Bubny – Praha-Dejvice prostředky MHD, a to následovně:

1) Praha Masarykovo nádraží / Praha hl. n. – Praha-Dejvice a opačně:
a) Z (Do) Prahy Masarykova nádraží:
- tramvaj – linka č. 26 ze stanice Masarykovo nádraží do stanice Hradčanská a naopak (jízdní doba cca 13 -14 minut) nebo linka č. 15 ze stanice Masarykovo nádraží do stanice Hradčanská (jízdní doba cca 12 – 13 minut).
- metro – linka B ze stanice Náměstí republiky do stanice Můstek, přestup na linku A do stanice Hradčanská a naopak (přepravní doba – odjezd / přestup / příjezd cca 13 – 14 minut).
b) Z (Do) Prahy hlavního nádraží:
- tramvaj – linka 26 ze zastávky Hlavní nádraží (ulice Bolzanova) do stanice Hradčanská a opačně (jízdní doba cca 15-16 minut) nebo linka č. 15 ze stanice Hlavní nádraží (ulice Bolzanova) do stanice Hradčanská (jízdní doba cca 14 -15 minut).
- metro – linka C ze stanice Hlavní nádraží do stanice Muzeum, přestup na linku A do stanice Hradčanská a opačně (přepravní doba – odjezd / přestup / příjezd cca 11- 12 minut).

2) Praha-Bubny – Praha-Dejvice a opačně:
- tramvaj – linka č. 1 nebo linka č. 25 ze stanice Vltavská do stanice Hradčanská a opačně (jízdní doba cca 8 – 9 minut).

3) Praha Masarykovo nádraží / Praha hl. n. – Praha-Bubny a naopak:
a) Z (do) Prahy Masarykova nádraží:
- tramvaj – linka č. 14 ze stanice Masarykovo nádraží do stanice Vltavská a naopak (jízdní doba cca 5 – 6 minut).
- metro – linka B ze stanice Náměstí republiky do stanice Florenc, přestup na linku C do stanice Vltavská a opačně (přepravní doba – odjezd / přestup – příjezd cca 8 – 9 minut).
b) Z (do) Prahy hlavního nádraží:
- metro – linka C ze stanice Hlavní nádraží do stanice Vltavská (přepravní doba – odjezd – příjezd cca 3 – 4 minuty).

S ohledem na výlukovou činnost na síti MHD DPP si, prosím, ověřte aktuální vedení linek MHD a spojení mezi vybranými stanicemi na www.dpp.cz.

Jízdní doklad ND Praha:
K jízdním dokladům platným v daném úseku ve vlacích ČD si cestující, který chce využít náhradního spojení v úseku Praha Masarykovo nádraží / Praha hl. n. – Praha-Bubny – Praha-Dejvice a opačně vyzvedne jízdní doklad „ND Praha“.

Doklad vydaný v osobních pokladnách ČD (žst Praha Masarykovo nádraží, Praha hl. n., Praha-Dejvice, Hostivice, Kladno, Kladno-město a Rakovník):
Cestující, kteří chtějí využít náhradní přepravu, si vyzvednou v osobních pokladnách stanic Praha Masarykovo nádraží nebo Praha hlavní nádraží nebo Praha-Dejvice jízdní doklad NAD Praha.
Lze jej použít pouze na výše uvedených linkách a úsecích.

Doklad vydaný vlakvedoucím (průvodčím) ČD:
Jízdní doklad NAD Praha také na požádání poskytnou vlakvedoucí (průvodčí) vlaků. V takovém případě doklad platí 30 minut od jeho vydání. Takový doklad platí od času na něm uvedeném po dobu 30 minut. V jiném čase, na jiných úsecích a jiných linkách než výše uvedených, je neplatný.

Pro náhradní dopravu v úseku Praha Masarykovo nádraží (Praha hlavní nádraží) – Praha-Bubny – Praha-Dejvice je možno vydávat jen jízdní doklady s platností 30 minut.

Odkazy na podrobnosti

Kliknutím na číslo / název vlaku zobrazíte jeho omezení služeb
Ikona: Odřeknutí vlaků v úseku Praha-Dejvice – Praha hlavní nádraží

Odřeknutí vlaků v úseku Praha-Dejvice – Praha hlavní nádraží

Ikona: Náhradní autobusová doprava mezi stanicemi Praha-Dejvice – Praha hlavní nádraží

Náhradní autobusová doprava mezi stanicemi Praha-Dejvice – Praha hlavní nádraží


Úvod Jízdní řád Omezení provozu Výluka