nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Zahraniční výluka v provozu

Země Německo

plánovaná výluka

24. srpna 2019

16:20

24. srpna 2019

23:30

Opatření:

Dne 24. srpna 2019, od 16:20 h do 23:30 h probíhá cvičení složek spolkového záchranného systému na trati Dresden – Schöna Gr. v úseku Schöna Gr. – Bad Schandau. Všechny vlaky budou ve vyloučeném úseku odřeknuty a nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Dálková doprava
---------------------
Vlaky EC 170 BERLINER, EC 177 BERLINER a EC 179 BERLINER budou v úseku Děčín hl. n. –Berlin Hbf./Hamburg-Altona a opačně odřeknuty bez náhrady. V úseku Ústí nad Labem hl. n. – Dresden Hbf. budou cestující přepraveny autobusy náhradní dopravy a v úseku Dresden Hbf. – Berlin/Hamburg zvláštními vlaky podle výlukového jízdního řádu!
Stanice Děčín hl. n. a Bad Schandau nejsou autobusy náhradní dopravy obsluhovány. Cestující ze stanice Děčín hl. n. do stanice Dresden Hbf. a dále mohou využít v úseku Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. vnitrostátních vlaků bez doplatku jízdného za jízdu oklikou (stejně tak v opačném směru). Cestující do/ze stanice Bad Schandau využijí v úseku Bad Schandau – Děčín hl. n. a opačně vlaků regionální dopravy.
V úseku Praha hl. n. – Děčín hl. n. a opačně nemusí být dodrženo pravidelné řazení vlaků a může dojít k omezení služeb.

Regionální doprava
------------------------
Vlaky S-Bahn linky VVO S1 Meißen-Triebischtal – Schöna budou z důvodu výluky v úseku Bad Schandau – Schöna nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Náhradní doprava je organizována v odlišných časových polohách výhradně podle výlukového jízdního řádu.
Vlaky linky DÚK U28 Děčín – Bad Schandau – Rumburk jsou v úseku Bad Schandau – Děčín hl. n. nahrazeny autobusy náhradní dopravy bez obsluhy nácestných stanic. Náhradní doprava je vedena podle výlukového jízdního řádu. V úseku Děčín hl. n. – Dolní Žleb a opačně jsou vlaky vedeny bez omezení. Přestup mezi vlaky a autobusy náhradní dopravy není ve stanici Děčín hl. n. zajištěn! Výlukový jízdní řád je vydán samostatně.
Vlak Os 5270 vyčká ukončení výluky a bude na odjezdu ze stanice Děčín hl. n. opožděn asi o 35 minut.
Vlaky Os 5275 LETNÍ KOMETA a Os 5278 jsou vedeny v odlišné časové poloze podle samostatné vydaného výlukového jízdního řádu.

Soubory ke stažení

Informační vývěska.

323 kB (PDF) Stáhnout

Odkazy na podrobnosti


Úvod Jízdní řád Omezení provozu Zahraniční výluka