nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Vlaky a vozy na objednávku

Platnost od 11.12.2016

Vlaky a vozy na objednávku

Přemýšlíte o netradiční firemní prezentaci formou zvláštního vlaku? Nebo chcete využít cestu vlakem pro nerušené obchodní jednání? Pak právě pro vás připravíme nabídku zvláštních vlaků nebo vozů.

Zvláštní vlaky

Zvláštní vlak vás doveze v časech a po trasách, které budou odpovídat co nejvíce vaší představě. Sestavíme pro vás takový jízdní řád, který nenajdete v žádné příručce a zároveň vám umožníme splnit vaše přání. Dokážeme vypravit vlak pro různě velkou skupinu osob a dojet co nejblíže místu dalšího návazného programu. Vlak může být sestaven z moderních nebo historických vozidel. Vybrat si můžete lokomotivu i vozy, které vám do zvláštního vlaku zařadíme. Svezeme vás třeba ubytovacím vlakem s jídelními, lůžkovými a lehátkovými vozy. Připravíme i speciální vlakovou soupravu pro různé příležitosti (firemní setkání, oslava narozenin) se salonními, společenskými nebo třeba tanečními vozy. Zvláštní vlaky sestavíme ze všech dostupných typů a vzájemně možných kombinací železničních vozů, moderních i historických. Vozy dokážeme zabezpečit v takové kombinaci, kterou umožňuje rezerva parku vozů osobní přepravy Českých drah, v případě nedostatku některého typu dokážeme takový vůz pronajmout i od jiných dopravců.

Historické vlaky

Často a zejména u stálých zákazníků Českých drah jsou velice oblíbeny nostalgické vlaky. To jsou také zvláštní vlaky na objednávku, sestavené z historických vozidel, která v pravidelném provozu neuvidíte. Tato vozidla jsou většinou muzejními exponáty. V čele nostalgického vlaku nabídneme některou z parních, starších elektrických, či motorových lokomotiv, nebo samotný motorový vůz. Historických motorových vozů nabízíme celou řadu, mají nízké provozní náklady a hodí se například pro menší skupiny. Všechna historická vozidla vám zajistíme dle vašeho přání. Ke zvolenému historickému hnacímu vozidlu připojíme takové osobní vozy, které vašim požadavkům nejlépe vyhoví.


Úvod Pro firmy