nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Novinky ČD Body


2
kvě.
Akce

V průběhu léta se můžete těšit na další nové benefity ve věrnostním programu ČD Body. Společnost DRAMOX poskytuje největší výběr českých i zahraničních divadelních představení online. Jestliže se vypravíte do Chrudimi, navštivte místní Muzeum loutkářských kultur a pokud chcete potěšit svoje děti, zavítejte v Praze do Hamley´s, světa plného hraček, her a úžasných atrakcí. A nezapomeňte si každý měsíc na svém účtu zkontrolovat expiraci bodů, která je 24 měsíců ode dne, kdy body můžete poprvé uplatnit.

13
srp.
Nezapomeňte na aktualizaci svého profilu

Nezapomeňte provést aktualizaci souhlasů ve vašem zákaznickém účtu z důvodu ochrany osobních údajů. Od 1.10.2019 jsou ČD Body načítány jen těm zákazníkům, kteří provedou aktualizaci udělených souhlasů.

7
lis.
Hrajte o lísky na UEFA a 1000 x voucher na ubytování!

Užijte si fotbalové utkání UEFA Champions League v Plzni. Stačí mít aktivní věrnostní program a zaplatit jízdenku kartou MasterCard a můžete získat jeden z 200 lístků...

22
kvě.
Vážení zákazníci věrnostního programu ČD Body

Od 25.5. 2018 začíná platit nové nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji obecně známé pod zkratkou GDPR.

23
bře.
Ještě více benefitů!

Od března jsme pro všechny zákazníky ve věrnostním programu připravili další novinky v benefitním programu.

13
bře.
Tisková chyba v čísle 3/2017 magazínu ČD pro vásVážení zákazníci, v čísle 3/2017 jsme v článku S novinkami se boduje ještě lépe! uvedli, že Voucher do divadla ABC a ROKOKO je za pouhých 10 bodů.
1
zář.
Za body do divadla

Jen za 10 bodů můžete získat Voucher na představení do divadla MeetFactory...


Úvod E-shop Věrnostní program Novinky ČD Body