nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Nabídky jízdného v regionu


Skupinová víkendová jízdenkaSkupinová víkendová jízdenka

Co je Skupinová víkendová jízdenka?

Vydejte se o víkendu na celodenní výlet po České republice nebo po některém z krajů. Zkuste naši Skupinovou víkendovou jízdenku, se kterou můžete neomezeně cestovat všemi našimi vlaky.

Traťová jízdenkaTraťová jízdenka

Co je Traťová jízdenka?

Dojíždíte denně do práce nebo do školy? Chcete výrazně ušetřit? Zkuste naši traťovou jízdenku, která je ideální pro opakované cesty po vámi vybrané trati.

Jízdenka RegionSleva 25 nebo 50 % na vybraných tratích

Co je Jízdenka Region?

Na vybraných tratích v regionech vám nabízíme možnost cestování se slevou 25 % i bez In Karty. Slevu na jízdné dostanete automaticky při nákupu jízdenky na daný úsek trati.

Celodenní jízdenkaCelodenní jízdenka

Co je Celodenní jízdenka?

Vyrážíte na celodenní výlet po České republice nebo po některém z krajů? Zkuste naši celodenní jízdenku. Celodenní jízdenka je „síťová“ jízdenka, se kterou můžete neomezeně cestovat všemi našimi vlaky.

Vlak+ letiště PrahaVLAK+ letiště Praha

Co je Vlak+ letiště Praha?

Letíte na dovolenou z Letiště Václava Havla v Praze? Cestujte s námi pohodlně až na letiště! Jen s námi získáte slevu 25 % na jízdné vlakem. Do Prahy přijedete vlakem a od nádraží vás dopravíme až na letiště pohodlně Airport Expressem.

VLAK+ Zoo PrahaVLAK+ Zoo Praha

Co je VLAK+ Zoo Praha?

Cestujte s námi pohodlně vlakem do Prahy, ušetřete na jízdném a navštivte Zoo Praha se slevou! Jen s námi získáte slevu 25 % na jízdné a zároveň slevu 20 % na vstupné. V Zoo Praha na vás čeká více než 4 500 zvířat.


Úvod ČD v Praze a Středočeském kraji Nabídky jízdného v regionu