nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1596 Cyklo Brdy

Praha hl.n. - Blatná

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

8:17

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje
Výluka

8:23
8:30

Beroun
Výluka

9:12
9:18

Zdice

9:27
9:33

Lochovice

9:41
9:42

Jince

9:50
9:51

Příbram

10:03
10:09

Příbram sídliště

10:11
10:12

Milín

10:18
10:19

Březnice

10:31
10:34

Bělčice

10:48
10:49

Blatná

11:03

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • nástup a výstup pouze u prvního vozu (Bělčice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku