nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Zábřeh na Moravě

9:31

Ruda n.Moravou

9:46
9:47

Hanušovice

9:59
10:02

Jindřichov na Moravě

10:10
10:11

Branná

10:20
10:21

Ostružná

10:29
10:30

Ramzová

10:33
10:34

Horní Lipová

10:43
10:44

Lipová Lázně

10:50
10:51

Jeseník

10:58

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku