nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1783 Radhošť

Brno hl.n. - Frenštát p.Radhoštěm

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.

7:45

Brno-Židenice

7:50
7:53

Vyškov na Moravě

8:28
8:29

Kojetín

8:49
8:50

Kroměříž

9:00
9:01

Hulín

9:09
9:10

Holešov

9:18
9:20

Hlinsko p.Hostýnem

9:27
9:28

Bystřice p.Hostýnem

9:32
9:33

Osíčko

9:42
9:43

Rajnochovice

9:48

Valašské Meziříčí

10:03
10:05

Veřovice

10:23
10:24

Frenštát p.Radhoštěm město

10:32

Frenštát p.Radhoštěm

10:35

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku