nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Starkoč

12:42

Václavice

12:46
12:49

Náchod zast.

12:53
12:54

Náchod

12:56
13:00

Náchod-Běloves
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:02

Velké Poříčí

13:06
13:07

Hronov

13:08
13:09

Police n.Metují

13:15
13:16

Žďár n.Metují

13:19
13:20

Teplice n.Metují

13:28
13:29

Březová u Broumova
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:34

Meziměstí

13:38
13:41

Ruprechtice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:44

Hynčice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:46

Broumov-Olivětín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:51

Broumov

13:56

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku