nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.

10:25

Praha-Vršovice

10:29
10:30

Praha-Kačerov

10:34

Praha-Krč

10:37

Praha-Braník

10:41

Praha-Modřany zast.

10:44

Praha-Komořany
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:47

Praha-Zbraslav

10:50

Dolní Břežany-Jarov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:54

Vrané n.Vltavou

10:58
11:00

Skochovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:02

Měchenice

11:05

Klínec
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:12

Bojov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:15

Bojanovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:18

Čisovice

11:22
11:23

Rymaně
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:27

Mníšek p.Brdy

11:30
11:31

Nová Ves p.Pleší
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:37

Malá Hraštice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:42

Mokrovraty
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:47

Stará Huť
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:53

Dobříš

11:55

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

vlak nečeká na žádné přípoje

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku