nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 276 Metropolitan

Budapest-Nyugati pu - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Budapest-Nyugati pu

11:40

Vac

12:05
12:06

Nagymaros-Visegrad

12:18
12:19

Szob

12:28
12:29

Štúrovo

12:40
12:43

Nové Zámky

13:08
13:11

Bratislava hl.st.

14:03
14:10

Kúty

14:47
14:49

Břeclav

15:01
15:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

15:37
15:39

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

17:14
17:16

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

17:36
17:37

Praha hl.n.

18:13

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku