nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 2931

Ostrava-Svinov – Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

Aktuální jízdní řád

Ostrava-Svinov

9:23

Ostrava-Mar.Hory
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:27

Ostrava hl.n.

9:30
9:32

Bohumín

9:39
9:41

Dolní Lutyně

9:44

Dětmarovice

9:48
9:49

Karviná hl.n.

9:56
10:00

Louky n.Olší

10:11

Chotěbuz (Kocebedz)

10:14

Český Těšín (Czeski Cieszyn)

10:19
10:21

Ropice zast. (Ropica przystanek)

10:23
10:24

Třinec-Konská (Trzyniec-Konska)

10:26

Třinec (Trzyniec)

10:29
10:30

Třinec centrum (Trzyniec centrum)

10:32
10:33

Vendryně (Wedrynia)

10:35

Bystřice (Bystrzyca)

10:38
10:39

Hrádek (Gródek)

10:41
10:42

Návsí (Nawsie)

10:44
10:45

Bocanovice (Boconowice)

10:48
10:49

Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

10:54

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku