nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Přerov
vlak nečeká na žádné přípoje

8:28

Prosenice

8:35

Osek nad Bečvou

8:38

Lipník n.Bečvou

8:42

Drahotuše

8:48

Hranice na Moravě

8:53
8:55

Hranice na Moravě m.

9:00
9:01

Teplice n.Bečvou

9:03

Černotín

9:06

Špičky

9:09

Milotice n.Bečvou

9:11
9:12

Hustopeče n.Bečvou

9:14
9:15

Lhotka n.Bečvou

9:20

Valašské Meziříčí

9:26
9:28

Brňov

9:32

Bystřička

9:35
9:36

Jablůnka

9:40
9:41

Vsetín

9:47

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku