nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Přerov
vlak nečeká na žádné přípoje

8:26

Prosenice

8:32
8:33

Osek nad Bečvou

8:36

Lipník n.Bečvou

8:40

Drahotuše

8:46

Hranice na Moravě

8:51
8:52

Hranice na Moravě m.

8:57
8:58

Teplice n.Bečvou

9:00

Černotín

9:03

Špičky

9:06

Milotice n.Bečvou

9:08

Hustopeče n.Bečvou

9:11

Lhotka n.Bečvou

9:16
9:17

Valašské Meziříčí

9:22
9:24

Brňov

9:28

Bystřička

9:31
9:32

Jablůnka

9:36
9:37

Vsetín

9:43

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku