nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

rj 370 Vindobona

Graz Hbf - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Graz Hbf

14:26

Bruck/Mur

15:01
15:03

Kapfenberg

15:09
15:11

Mürzzuschlag

15:32
15:33

Semmering

15:45
15:47

Wiener Neustadt Hbf

16:28
16:32

Wien Meidling

16:55
16:57

Wien Hbf

17:02
17:10

Břeclav

18:04
18:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

18:37
18:39

Česká Třebová

19:40
19:41

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

20:16
20:18

Praha hl.n.

21:13

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy s třídou Business

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Graz Hbf->Břeclav Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Břeclav Gr.->Praha hl.n.)
  • v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Břeclav Gr. 18:00

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku