nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 3806 Donau Moldau

Linz Hbf – České Budějovice

Aktuální jízdní řád

Linz Hbf

17:35

Linz/Donau Franckstrasse

17:39
17:40

Steyregg

17:43
17:44

Pulgarn

17:46
17:47

St.Georgen/Gusen

17:52
17:53

St.Georgen a d Gusen Haltestelle

17:55

Lungitz/Gusen

17:59
18:00

Katsdorf

18:04

Gaisbach-Wartberg

18:09
18:10

Schloss Haus

18:13

Pregarten

18:17

Kefermarkt

18:27
18:28

Lasberg-St. Oswald

18:31
18:32

Freistadt

18:38
18:39

Summerau

18:47
18:51

Horní Dvořiště
na vlak Os 3806

18:58
19:00

Rybník

19:06
19:07

Bujanov

19:14

Omlenice

19:17

Kaplice

19:23
19:24

Výheň

19:26
19:27

Velešín

19:32

Velešín město

19:35
19:36

Holkov

19:38

Kamenný Újezd u Č.Bud.

19:44

České Budějovice již.z.

19:54

České Budějovice

19:58

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Linz Hbf->Summerau Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Summerau Gr.->České Budějovice)
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Summerau Gr. 18:55

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku