nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Břeclav

12:40

Valtice město

12:48
12:49

Sedlec u Mikulova

12:54
12:55

Mikulov na Moravě

13:01
13:02

Březí

13:07
13:08

Dobré Pole

13:10
13:11

Novosedly

13:15

Jevišovka

13:18

Hrušovany n.J.-Šanov

13:25
13:27

Božice u Znojma

13:34
13:35

Hodonice

13:43
13:44

Dyje

13:47
13:48

Znojmo

13:54

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku